4. miejsce Obligo & Przywóski w Polsce w kategorii Nowe Prawo

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza Kancelaria zajęła 4. miejsce w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020.

Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez Rzeczpospolitą od 18 lat wyłania najlepsze i największe kancelarie w Polsce. W tym roku odbyła się kolejna edycja rankingu, w którym brało udział ponad 300 kancelarii z całego kraju. Drugi rok z rzędu obok kryterium ilości zatrudnionych prawników ocenie podlega także liczba prowadzonych i zakończonych postepowań. W tym celu utworzona została kategoria Nowe Prawo dedykowana dla kancelarii działających w obszarze odszkodowań, windykacji i restrukturyzacji.

Obligo & Przywóski Kancelaria Prawna sp.k. przystępując do rywalizacji w kategorii Nowe prawo – kancelarie windykacyjne osiągnęła 4. miejsce.

W 2019 roku obsłużyliśmy 314 klientów prowadząc ponad 213 000 postępowań.

To dowód naszego dynamicznego rozwoju i realizacji stawianych sobie wysoko wyzwań.
Pracujemy na najwyższych standardach technologicznych. Udoskonalamy i wprowadzamy innowacje, stawiamy na profesjonalną i doświadczoną kadrę, dlatego sprawnie i efektywnie jesteśmy w stanie prowadzić na skalę masową postępowania, których celem jest odzyskanie należności.

Gratulujemy sukcesu wszystkim pracownikom i współpracownikom Obligo & Przywóski Kancelaria Prawna!

Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy do tej pory nam zaufali powierzając swoje sprawy do obsługi Kancelarii Obligo.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rankingu: TUTAJ

Oraz na nasze profile na serwisach FACEBOOK oraz LINKEDIN.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.