Lider Usług Prawnych

Z nieukrywaną dumą i radością informujemy, że Kancelaria Prawna OBLIGO & Przywóski w 2016 roku zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim oraz znajdowała się w gronie 100 największych w Ogólnopolskim Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Tegoroczna edycja obejmowała 294 Kancelarie z całej Polski.

 

 

O przyjęciu do rankingu decydowała liczba prawników z uprawnieniami oraz liczba prawników ogółem zatrudnionych na stałe i działających wyłącznie na rzecz kancelarii. Pod uwagę brani byli magistrzy prawa, osoby wpisane na listę adwokatów/ radców prawnych oraz profesorowie i doktorzy prawa.

 

Wysokie pozycje w rankingach, które osiągnęliśmy oraz obecność w gronie najlepszych motywują nas do dalszego rozwoju i skutecznego działania. Jesteśmy dumni z zespołu, który na co dzień tworzy Naszą Kancelarię i służy pomocą naszym Klientom.

 

Źródło: Rzeczpospolita 91(10 424) 19.04.2016

 

 

Źródło: Rzeczpospolita 91(10 424) 19.04.2016

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.