Kariera

Jesteśmy jedną z największych w regionie łódzkim kancelarii prawnych, liderem usług prawnych i częścią Grupy Kapitałowej Obligo. Od 15 lat rzetelnie i skutecznie dążymy do pełnej ochrony interesów naszych Klientów

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Asystent/ka w Dziale Wsparcia Biznesu
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
• Zarządzanie obiegiem korespondencji
• Obsługa Klientów Spółki oraz Grupy
• Organizowanie i koordynowanie spotkań wewnętrznych
• Przygotowywanie dokumentów
• Koordynowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie, Wsparcie w realizacji zadań pracowników kancelarii prawnej i biura
• Obsługa narzędzi typu CRM

Oczekujemy:
• Zaangażowania
• Dokładności i skrupulatności
• Min. wykształcenia średniego lub w trakcie studiów
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Znajomość obsługi pakietu MS Office
• Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwe także elastyczne formy zatrudnienia
• Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń
• Benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej Rodziny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Obligo &Krauss Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Łodzi ul. Targowa 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Oczekujemy:

  • • doświadczenia w obsłudze przedsiębiorców
  • • umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej
  • • umiejętności rozwiązywania problemów
  • • dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
  • • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na adres e-mail: sekretariat@kancelaria.obligo.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Opis stanowiska pracy:

  • • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii
  • • tworzenie projektów pism procesowych

Wymagania:

  • • absolwent Wydziału Prawa w trakcie odbywania aplikacji adwokackiej lub radcowskiej
  • • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców
  • • dobra organizacja pracy
  • • samodzielność, komunikatywność
  • • umiejętność pracy w zespole i budowanie dobrych relacji ze współpracownikami

Oferujemy:

  • • atrakcyjne wynagrodzenie
  • • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny)
na adres e-mail:sekretariat@kancelaria.obligo.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.