PRZYGOTOWANIE INWESTYCJI OD STRONY PRAWNEJ

Przygotowanie inwestycji od strony prawnej. Najnowsze zmiany w prawie budowlanym a zakres instalacji" wystąpienie na XIII Kongresie Polskiego Instalatora

 

Umacniamy współpracę z przedsiębiorcami w branży instalacyjnej - nasi prawnicy prowadzili prelekcję oraz konsultacje prawne podczas XIII Kongresu Polskiego Instalatora.

17 września 2015 r. w Centrum EXPO XXI odbył się XIII Kongres INSTALEXPO organizowany przez redakcję Polskiego Instalatora oraz Polską Korporację Techniki SGGiK. Jak co roku obejmował on konferencję techniczną oraz uroczyste rozstrzygnięcie jesiennej edycji prestiżowego konkursu o statuetkę Złotego Instalatora dla najlepszych wyrobów. W tym roku rangę wydarzenia wzmocniło partnerstwo z Międzynarodowymi Targami Aqua-therm Warsaw oraz Warsaw Build.

 

Mecenas Małgorzata Stępień z Kancelaii Adwokackiej OBLIGO Sieczkowski i Spółka Sp. k  poprowadziła prelekcje nt. Przygotowanie inwestycji od strony prawnej. Najnowsze zmiany w prawie budowlanym a zakres instalacji, która spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników Kongresu.

 

W trakcie trwania wydarzenia Mecenas Julia Józefowicz, również  z naszej kancelarii, udzielała porad w zakresie zgłaszanych przez uczestników Kongresu i targów problemów natury prawnej.

 

Chcielibyśmy podziękować Redakcji Polskiego Instalatora za zaproszenie do współpracy w ramach XIII Kongresu Polskiego Instalatora oraz wszystkim uczestnikom za udział i wspólne rozmowy podczas Kongresu i targów.

Więcej informacji tutaj

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.