Zasięg działalności

Kancelaria stawia sobie za cel dynamiczne reagowanie na wszelkie zapytania Klientów z całej Polski. Z myślą o potrzebach szybkiego i profesjonalnego kontaktu stworzyliśmy ogólnopolską sieć swoich przedstawicieli prawnych, którymi są uznane kancelarie adwokackie i radcowskie z całego kraju. Jesteśmy obecni w takich miastach, jak:

Kancelaria świadczy usługi zarówno w języku polskim, jak i angielskim i niemieckim. Aby sprostać oczekiwaniom Kontrahentów i Partnerów Biznesowych nawiązaliśmy współpracę z cenionymi Adwokatami i Radcami Prawnymi w innych krajach. Dzięki rozbudowanym kontaktom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową i sprawną obsługę prawną nie tylko na terenie Polski.

 

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z łódzką siedzibą główną Kancelarii. Znajdziemy dla Państwa najdogodniejsze rozwiązanie w postaci obsługi prawnej przez jednego z naszych przedstawicieli.

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.