Kongres Branży Spożywczej

GK OBLIGO wspólnie z Polsko-Brytyjską Izbą Handlową na V Ogólnopolskim Kongresie Branży Spożywczej

W dniu 6 października 2016 r. mecenas  Przemysław Raczyński poprowadził prelekcję na spotkaniu organizowanym przez BPCC pod hasłem „DOING GREAT BUSINESS with GREAT BRITAIN. ROZWIJAJ SWOJĄ FIRMĘ I EKSPORTUJ DO WIELKIEJ BRYTANII!”.

Spotkanie dla przedsiębiorców odbyło się w ramach V Ogólnopolskiego Kongresu Branży Spożywczej w Opolu a  jego celem spotkania było wsparcie polskich przedsiębiorców w eksporcie produktów i usług do Wielkiej Brytanii. Polskie firmy mogą liczyć na pomoc zarówno w zidentyfikowaniu szans dla swoich produktów i usług, pozyskaniu niezbędnych kontaktów jak również uzyskać fachową analizę rynku.

alt

W trakcie spotkania zaprezentowana była wiedza ekspercka, w tym prawników z Kancelarii Adwokackiej OBLIGO Sieczkowski i Spółka, którzy wspólnie z BPCC dostarczają kompleksowych rozwiązań w zakresie wprowadzenia produktów i usług na rynek Wielkiej Brytanii.
Część prawną panelu, dotyczącą umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym, poprowadził Pan Przemysław Raczyński, radca prawny z naszej Kancelarii Adwokackiej OBLIGO Sieczkowski i Spółka.

alt

Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu.